راهنمای آموزش رپورتاژ آگهی

2

راهنمای آموزش رپورتاژ آگهی


عرصه بازاریابی آنلاین روز به روز در حال تغییر است و هر دائما ابزارهایی نوین را در اختیار مخاطبان این صنعت قرار می دهد؛ از  بازاریابی ایمیلی گرفته تا تبلیغات در اینستاگرام. بازاریابی محتوا نیز یکی از این روش ها محسوب می شود که خود طیف وسیعی از ابزارهای دیگر را زیر مجموعه خود دارد. یکی از این ابزارها که با گسترش هر چه بیشتر فضای اینترنت، جایگاه خود را در میان سایر ابزارها مستحکم تر کرده است “رپورتاژ آگهی” می باشد.

راهنمای آموزش رپورتاژ آگهی

مهم ترین و اصلی ترین وظیفه ای که بر عهده رپورتاژ آگهی قرار دارد، ایجاد آگاهی نسبت به یک برند خاص در ذهن مشتری است. این همان کاری است که سایر ابزارهای بازاریابی محتوا نیز انجام می دهند، اما رپورتاژ آگهی به گونه ای متفاوت تر و البته در سطحی بسیار وسیع تر این کار را برای برند انجام خواهد داد.

در این مجموعه مقالات که در ادامه در اختیار شما قرار خواهیم داد، تصمیم داریم شما را با رپورتاژ آگهی، نحوه نوشتن یک رپورتاژ موثر، برخی رسانه هایی از طریق آن ها می توانید رپورتاژ خود را پخش کنید و نحوه پیگیری و تحلیل میزان اثربخشی رپورتاژ خود آشنا کنیم.

 

رپورتاژ آگهی چیست؟


چرا بهتر است خبرهایتان را در قالب رپورتاژ آگهی منتشر کنید


ساختار یک رپورتاژ اگهی


رپورتاژ آگهی با هدف برند آگاهی


رپورتاژ آگهی با هدف ارتقا رتبه در گوگل


رپورتاژ آگهی با هدف بهبود نرخ تبدیل


رپورتاژ آگهی چه هست و چه نیست؟


۵ نکته برای موفقیت


 

2 نظرات
 1. حمید قاسمی می گوید

  سلام ممنون در وحله اول ممنونم از وب سایت بسیار خوبتون. جسارتا ریپورتاژ اگهی هزینه نسبتا بالایی نداره؟یقینا تاثیر خیلی زیادی هم داره. برای بهینه سازی یه سایت تازه ساخته شده چقدر زمان و هزینه لازم داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سعید اتحادی می گوید

   سلام
   در اینکه رپورتاژ آگهی تاثیر زیادی بر روی سئوی سایت شما میتونه داشته باشه شکی نیست، مخصوصا اگه سایت مورد نظر به شما بک لینک هم بده. اما مساله ای که هست اینه که بهبود سئو در سطح دوم یا سوم اهداف رپورتاژه و هدف اصلی آگاهی بخشی به مشتری و برند آگاهی هست.
   در ارتباط با قیمت های رپورتاژ آگهی میتونی توی گوگل سرچ کنی. سایت پابلیکا (www.publica.ir) یه قسمت لیست قیمت ها داره که میتونی اونجا رو هم ببینی و با حدود قیمت ها بیشتر آشنا بشی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.