۹ مزیت اصلی نرم افزار crm

0

امروزه تکنولوژی های جدید می آیند و می روند. روزانه تعداد زیادی نرم افزار یا ویجت جدید برای فروش بهتر،کاراتر و بیشتر محصولاتتان تولید می شوند. از میان این نرم افزارها تعدادی مفید و بقیه مفید نمی باشند. اما یکی از نرم افزار های بسیار کاربردی برای فروش بیشتر ، نرم افزار crm می باشد. نرم افزاری که تمام تعاملات بین شما و مشترینتان را نشان می دهد. این نرم افزار اگر بدرستی استفاده شود از ابزار بسیار موثر برای تیم فروش می باشد.

مزایای crm چیست؟ این نرم افزار برای بقا آمده است و یک محصول زودگذر نمی باشد.


بیشتر بخوانید: تکنیک های پرورش سرنخ


۱) نرم افزار crm داده هایتان را متمرکز می کند.

نرم افزار crm تمام اطلاعاتتان را در یک مکان ذخیره می کند و دیگر نیاز نیست که شما به دنبال اطلاعات مورد نظرتان از بین انبوهی از داده ها بگردید.

۲) نرم افزار crm ورود اطلاعات را خودکار می کند.

با crm   شما هرگز به ایمیل، تماس تلفنی  و یا  قرار ملاقات دوباره و چندباره نیاز نخواهید داشت. نرم افزار crm همه ی این کارها را به صورت خودکار انجام می دهد.

۳) نرم افزار crm سابقه ی کامل از تمامی تعاملات کسب و کارتان را ذخیره می کند.

برخی از نرم افزارهای crm می توانند تعاملات پیش فروش شامل هر نقطه تماس بازاریابی موجود را حفظ کنند. اهرم این کار رسیدن به فروش بیستر در کسب و کارتان است.


بیشتر بخوانید:چرا سرمایه گذاری بر روی نرم افزار CRM سودآور است؟ (بررسی آماری)


۴) نرم افزار crm همه ی تعاملات فروش را پیگیری می کند. 

خیلی نگران نباشید که آیا برای تماس مجدد با مشتری خیلی زود است یا نه و یا اینکه اطلاعات لازم را برای مشتریانتان فرستاده اید یا نه؟ همه ی اینها در نرم افزار crm شما موجود است.

۵) نرم افزار crm زمان پیگیری تماس هایتان را برایتان یادآوری می کند.

فعالیت های کسب و کارتان را در نرم افزار crm پیگیری کنید و هنگامی  که زمانش رسید به آنها دست یابید.

۶) نرم افزار crm ارتباطات تیمی موثر را تسهیل می کند.

تعدادی از نرم افزارهای crm به شما اجازه می دهند تا اعضای تیم را برای معاملات بیشتر تگ کنید و برخی دیگر به شما امکان دستیابی مجدد به سرنخ هایتان با یک کلیک را می دهد. در هر صورت، این فعالیت ها به صورت ایمیل برای شما ذخیره می شود.

 

۷) نرم افزار crm  فرآیندهای کاری شما را انجام می دهد.

نرم افزار crm تعاملات تان را با مراحل انجامشان برایتان به روز می کند. Crm می تواند از ابتدای معاملات تا انتها را برایتان تسهیل کند.

۸) نرم افزار crm با شرکت و کسب و کار شما رشد می کند.

با رشد کسب و کارتان نرم افزار crm نیز رشد می کند و اطلاعات و داده های لازم برای شما را حفظ می کند.

۹) نرم افزار crm به شما زمان بیشتری می دهد.

شما با وجود نرم افزار crm همه ی زمانتان را برای ارسال ایمیل، وارد کردن دستی اطلاعات و به یاد آوردن آنها تلف نمی کنید. بلکه با وجود این نرم افزار زمان بیشتری را برای فروش بیشتر محصولاتتان در اختیار دارید.


پیشنهاد نویسنده: راهنمای خرید CRM


 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.