تهیه مایحتاج منزل در کرونا و ماه رمضان به کمک سوپرمارکت اینترنتی

0

امروزه کمتر کسی در دنیا وجود دارد که درباره‌ی ویروس کرونا و معضلات مرتبط نشنیده  و یا با آن مواجه نشده باشد. با وجود این امر برخی از افراد همچنان جدیت این مشکل جهانی را درک نکرده اند. برای درک بهتر این موضوع کافیست نگاهی به آمار منابع موثق از ابتلای افراد مختلف به این بیماری و تعداد هموطنان عزیزمان که در اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند بیندازیم. با وجود روند کاهشی ابتلا به این بیماری اما همچنان خطر آن در شهرها به ویژه تهران وجود دارد.

مطابق توصیه های پزشکان در سرتاسر دنیا بهترین و موثرترین راهکار برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کووید-۱۹ ماندن در منزل و عدم تردد در خارج از خانه می باشد. اما از طرف دیگر برای تامین نیاز ها و مایحتاج خود افراد ناچارند که گاهی به بیرون از خانه تردد کنند که مجدد خطر ابتلا را افزایش می دهد.

سوپرمارکت آنلاین کوکوناد بستری را فراهم آورده که در این اوضاع به شدت میتواند کمک کننده باشد. سوپرمارکت آنلاین کوکوناد بیش از ۷۰۰۰ قلم کالای مختلف را از برندهای خارجی و داخلی تامین و توزیع میکند. این محصولات در ۱۳ دسته بندی مختلف، شامل کالاهای خوراکی، شوینده و بهداشتی و پکیج غذایی می باشد.  این سوپرمارکت آنلاین، سفارش های شهر تهران را در کمتر از ۶ ساعت و برای ارسال به شهرستان ها در کمتر از ۴۸ ساعت به دست مشتریان می رساند.

همچنین، سوپرمارکت کوکوناد با مجوز از تولیدکنندگان، برای شرایط ویژه ناشی از کرونا اقدام به تامین و عرضه کالاهای مرتبط با بهداشت فردی کرده است. اقلامی از قبیل مواد ضد عفونی کننده، ماسک و انواع دستکش از جمله این موارد هستند.

سوپرمارکت اینترنتی

ثبت سفارش از سوپرمارکت آنلاین کوکوناد بسیار راحت می باشد. برای این کار کافیست به سایت کوکوناد مراجعه کنید سپس از قسمت پنل کاربری خود اقلام مورد نظر خود را ثبت نمایید. کوکوناد برای سفارش های بالای ۵۰۰۰۰ هزار تومان در تهران و بالای ۱۵۰۰۰۰ تومان برای هموطنان عزیز را به صورت رایگان ارسال می‌کند تا بتواند کمکی در جهت تامین نیاز های مشتریان عزیز بدون لزوم به خروج از خانه در این شرایط کرده باشد.  برای ورود به سایت کوکوناد و ثبت سفارش اینجا را کلیک کنید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.