آغاز همکاری مشترک «اپلیکیشن ساز اپچار» و «ووکامرس فارسی»

0

در دنیای تجارت الکترونیک میلیون ها فروشگاه اینترنتی با استفاده از فروشگاه ساز ووکامرس ایجاد شده اند. ساخت یک اپلیکیشن برای فروشگاه اینترنتی گام بعدی برای افرادی است که می خواهند کسب و کار خود را به دنیای تجارت موبایلی وارد کنند. همکاری مشترک «اپلیکیشن ساز اپچار» و «ووکامرس فارسی» این امکان را برای کاربران ووردپرس و به خصوص ووکامرس ایجاد می کند تا نسخه موبایلی فروشگاه ووکامرسی خود را از این پس از طریق پلاگین ووکامرس فارسی در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازند.

امروزه کسب درآمد از طریق اینترنت بدون نیاز به صرف هزینه های زیاد برای راه اندازی، یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان کسب و کار است. «وردپرس» به عنوان یک پلتفرم سایت ساز، بیش از نیمی از وبسایت های دنیا را میزبانی می کند و در میان امکاناتی که در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد، پلاگین ووکامرس یکی از بهترین و ساده ترین روش های در دسترس برای راه‌اندازی و مدیریت یک فروشگاه اینترنتی است. دلیل اصلی انتخاب ووکامرس، علاوه بر رایگان بودن این سرویس، ویژگی‌های برتر آن نسبت به رقبایی نظیر «شاپیفای» است.

ووکامرس فارسی در حال حاضر شناخته شده‌ترین سرویس‌دهنده‌ی ووکامرس به فارسی زبانان است. این پلاگین، که هم اکنون به بیش از ۵۰ هزار کسب و کار اینترنتی خدمت می دهد، این فروشگاه ساز قدرتمند را به فارسی ترجمه می کند و قابلیت تغییر ترجمه دلخواه را ایجاد می نماید. همچنین تمام قسمت های مدیریت ووکامرس را به صورت استاندارد راستچین سازی کرده و واحد پولی تومان، ریال را به لیست واحد های پولی موجود افزونه Woocommerce می افزاید. لیست استان های ایران نیز در سیستم وجود دارد. در کنار این ها افزونه های ووکامرس فارسی پشتیبانی از درگاه های پرداخت ایرانی را به ووکامرس اضافه میکند و همچنین امکان اتصال به درگاه های ارسال پیامک را برای شما فراهم می کند.

از سوی دیگر اپلیکیشن ساز اپچار به عنوان یک خط تولید اپلیکیشن موبایل، امکان تبدیل یک سایت وردپرسی و همچنین فروشگاه ساز ووکامرسی را به اپلیکیشن در اختیار قرار می دهد. تا کنون بیش از ۲۵۰۰ کسب و کار اینترنتی اپلیکیشن خود را با اپلیکیشن‌ساز اپچار و بر بستر ووکامرس ساخته‌اند. با استفاده از سرویس اپچار می‌توان برای وبسایت خود در عرض چند دقیقه اپلیکیشن اندرویدی یا ios ایجاد کرد. اپچار با پشتیبانی کامل از ووکامرس فارسی، اکنون خدمت خود را از طریق این پلاگین در دسترس مشتریان خود قرار می دهد.

متصل کردن درگاه‌های پرداخت مختلف به فروشگاه و ایجاد امکان پرداخت مستقیم، ایجاد جشنواره‌های تخفیف در فروشگاه و ساخت کاتالوگ محصولات از امکانات اپلیکیشن‌ساز اپچار است که در اپلیکیشن ساخته شده توسط اپچار در دسترس خواهد بود. فروشگاه شیائومی شاپ با بیش از صد هزار نصب فعال و اپلیکیشن خشکشویی آنلاین «زودشور» از جمله نمونه‌های موفق ایجاد شده توسط اپلیکیشن‌ساز اپچار است.  در بروز رسانی جدید افزونه ووکامرس فارسی امکان ساخت اپلیکیشن موبایل برای فروشگاه های ووکامرسی از طریق منوی اپلیکیشن در افزونه ووکامرس فارسی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.