آموزش ایمیل مارکتینگ : ۴ نکته برای کمپین بازاریابی ایمیلی

0

آموزش ایمیل مارکتینگ


فهرست ها، نکات ایمیل مارکتینگ اغلب بر یک موضوع تمرکز دارند: “چگونگی بهبود تحویل، چگونگی طراحی تیتر خوب، چگونگی تقویت نرخ های باز شدن” اما ما در اینجا کاری متفاوت انجام می دهیم. ما چهار نکته کلی بازاریابی ایمیلی برتر را که در کار خودمان مشاهده کرده ایم را انتخاب و آن ها را به شما انتقال می دهیم.

از تحلیلگرهای گوگل برای دریافت تصویر کلان استفاده کنید

اگر مدتی است در اینترنت حضورد ارید، درباره تحلیلگرهای گوگل شنیده اید. اگرچه به نظر اضافه نمودن چیزی شبیه به این امر به کمپین هایتان به نظر اندکی تهدیدکننده می رسد، باید این کار را انجام دهید تا بتوانید مشاهده کنید پس از کلیک نمودن مشتریان بر روی یک لینک در ایمیل شما چه اتفاقی می افتد. با تحلیلگرهای گوگل شما می توانید ثبت نام کنندگان خود را به خوبی پیگیری کنیدو می توانید ببینید از چه صفحاتی بازدید نموده اند، چه چیزی خریداری کرده اند، آیا سبد خرید خود را رها نموده اند، یا حتی کدام صفحات موجب به خطر افتادن سایت شما شده اند.

در حالی که نرخ های کلیک از طریق ایمیل داده های خوبی برای بررسی این امر است که چه کسی چه کاری انجام می دهد، به خاطر داشته باشید بسیاری از مشتراین شما احتمالا ایمیل هایشان را از طریق پنجره پیش نمایش مشاهده می کنند، که به طور خودکار به عنوان نرخ باز شدن در نظر گرفته می شود. با تحلیلگرهای گوگل می توانید از طریق تجزیه و تحلیل کلیک های واقعی برای مشاهده اینکه چه کسی چه کاری انجام می دهد، امور را یک گام به پیش ببرید.


بیشتر بخوانید: ۱۹+۱ نکته برای تبلیغات کسب و کارهای کوچک


آدرس های ارسال خود را مرتبا بررسی کنید

خلق کمپین، آماده سازی برای ارسال، و تحلیل داده کاری ساده است. اما پاسخ ها به ایمیل یا خبرنامه ها چطور است؟ به خاطر داشته باشید در حالی که کمپین برای شما تمام شده است، برای دریافت کنندگان شما چنین نیست. اغلب اوقات دریافت کنندگان از آدرس های ایمیل ارسالی شما برای پرسش درباره اطلاعات محصول استفاده می کنند. آن ها حتی ممکن است از این آدرس های ایمیل برای مدفون نمودن درخواست های ثبت نام نشده در برخی متون دیگر استفاده کنند. آیا ایمیل ارسالی خود را مرتبا بررسی می کنید؟ مطمئن شوید این کار را انجام می دهید تا به تمامی درخواست هایی که از کمپین شما باز می گردند پاسخ دهید. و فراموش نکنید اگر حتی یک درخواست ثبت نشده وجود داشته باشد، ممکن است شکایت اسپم دریافت کنید.

ایمیل های خود را بر اساس فعالیت مشتری بخش بندی کنید

آموزش ایمیل مارکتینگ : 4 نکته برای کمپین بازاریابی ایمیلیهنگامی که از تحلیلگرهای گوگل در کمپین های خود استفاده می کنید، نه تنها در درک این که چه کسی چیزی را از سایت شما خریده است و یا بررسی وضعیت محصولی خاص به شما کمک می کند، بلکه به شما بخش کاملا جدیدی می دهد. هنگامی که می دانید چه کسانی فعال ترین دریافت کننده شما هستند، می توانید بخش فهرست و ایمیلی خلق کنید و ایمیل هایی را برای آن ها توزیع می شوند. به عنوان مثال، اگر مشتریان به سایت شما رفته و یا محصولی خریداری کرده و یا زمان زیادی را صرف صفحات درباره ویژگی های آن محصول می کنند، می توانید از این بخش فهرست برای خلق کمپین جدیدی استفاده کنید که محصولی کاملا جدید اما مرتبط را در کمپین بعدی شما به آن گروه از مشتریان استفاده کنید. به خاطر داشته باشید. داده های اخیر نشان می دهند که اغلب افراد در کمپین های ایمیل مارکتینگ ثبت نام نمی کنند، زیرا برقراری ارتباط با آن ها برایشان تا حدودی دشوار است. با بخش بندی فهرست خود بدین طریق، می توانید مطمئن شوید هر ایمیل با بازکنندگان فعالتان مرتبط خواهد بود.

پس از اینکه ایمیل ها را ارسال نمودید آن ها را آرشیو کنید

آرشیو ایمیل چیزی بیش از صرف یک مکان است که مشتریان می توانند به آنجا رفته و ایمیل های گذشته را مشاهده نمایند، صفحه آماری است که هر کسی می تواند در موتور جستجو بیابد. کلید کسب مزیت از این موضوع استفاده از ضربات یک و دو پشت سرهم است. گام اول، آنلاین قرار دادن ایمیل های ارسالی است. حتی ایمیل های قدیمی تصویر خوبی از آنچه شرکت شما انجام می دهد، چگونگی انجام امور، و نوع محصولاتی که در پی فروش آن ها هستید، ارائه می دهند. گام دوم، قرار دادن خبرنامه در جعبه ثبت نام، که به فرم ثبت نام ایمیل نیز معروف است، در صفحه آرشیو اصلی وبسایت شما است. این امر به شما فرصتی عالی برای ثبت نام افراد جدیدی را می دهد که می توانند با یک جستجوی کلید واژه وارد آرشیو شما شوند.


پیشنهاد نویسنده: ۲۰+۱ قاعده جدید از ایمیل مارکتینگ


 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.